REKLAMA     [ TÉMATICKÁ REKLAMA / CÍLENÁ REKLAMA / CÍLENÁ PROPAGACE / CÍLENÝ MARKETING ]
PRAHA

EUROMAX

Vážení klienti, právě jsme pro Vás připravili téměř 50 zcela nových internetových úzce specializovaných tématických portálů a webů (celkem téměř 35.000 stránek) pro přehlednou a cílenou internetovou propagaci Vašich firem. Pro propagaci Vaší firmy a přesné zaměření na Vaši zákaznickou cílovou skupinu můžete využít tyto formy propagace:
 • velice efektivní cílené firemní zápisy jako informačně velmi bohatý formát propagace Vaší firmy v mnoha specializovaných sekcích, které nabízejí naše tématické KATALOGY FIREM s velmi vysokou vyhledávatelností v internetových vyhledávačích. Každý firemní zápis obsahuje foto/logo, název nebo alternativní název firmy/obchodu/restaurace/.., adresu, která je přímým linkem na mapu, přímý link pro zákazníky viditelný na první pohled pro rychlý přechod na Vaše webové stránky, bohatý popis Vaší firmy (až 220 znaků), mnoho detailů o Vaší firmě, které se otevírají přímo pod každým firemním zápisem - nikoliv nepříjemně do dalších nových oken - (provozní hodiny s možností rozdělení na 2 časová pásma, poznámku, mnoho kontaktů na Vaši firmu a GPS polohy pro řidiče).. Ukázkový zápis/y firem si můžete prohlédnout například v sekci JAPONSKÉ SPECIALITY.
  Buďte mezi prvními a získejte nyní ty nejlepší pozice pro Vaši firmu v sekcích katalogů firem, které nabízejí především neocenitelnou garanci získané pozice do dalších let a mnohé další VÝHODY NAŠÍ CÍLENÉ PROPAGACE oproti jiným katalogům firem.

 • cílená bannerová propagace (REKLAMA) jako cílený klasický grafický banner,
 • cílená komerční sdělení zahrnující minibanner a až 4 linky na Váš web. (REKLAMA)


Ve hledání nejrůznějších důležitých klíčových slov hledaných (dle statistik internetového vyhledávače) potencionálními zákazníky námi propagovaných klientů máme obvykle jedny z nejlepších výsledků v internetových vyhledávačích. A to nejen v oblastech gourmet, národní speciality (všechny národní asijské speciality, orientální speciality, i evropské speciality..) a druhové speciality (sýr, víno, čokoláda,..) a gastronomie (různé bary, exotická, sushi a asijská gastronomie, orientální gastronomie, evropská gastronomie, speciální druhy gastronomie - all you can eat, sushi, čokolaterie,..) a rozvoz jídel.

Kromě propagace gastronomie a propagace regionu hlavní města Praha začínáme již s propagací firem v celé České republice i v různých jiných zajímavých oblastech a oborech - např. reality, ubytování, luxus, průmysl a development, stavebnictví a řemeslnictví. Zároveň se také pomalu snažíme vybudovat kvalitní všeoborový vícejazyčný portál specializovaný na hlavní město Praha (česky + anglicky + ruskou a německou verzi připravujeme téže) obsahující katalog firem propagačně specializovaný výhradně na hl. m. Praha (obchody a služby) s oddělenou propagací odvětví gastronomie a ubytování v Praze kvůli zaměření i na zahraniční klientelu.


Na internetu máme ve vyhledávání nejrůznějších klíčových slov v internetovém vyhledávači jedny z nejlepších výsledků propagace firem (bary, restaurace, vinotéky, obchody s národními specialitami,..) v oboru exotická, asijská a evropská gastronomie, pohostinství, rozvoz jídel, gourmet, prodej specialit (sýry, vína,..).

Začínáme však připravovat i propagaci firem působících v ČR i v jiných zajímavých oborech - např. reality, ubytování, luxus, průmysl. Zároveň se snažíme pomalu vybudovat i kvalitní (všeoborový) vícejazyčný portál specializovaných jen na hl. m. Praha (česky a anglicky + připravujeme i ruskou a německou verzi).

Naše portály a weby jsou sice zcela nové, ale síla naší internetové propagace a vyhledávatelnost v internetových vyhledávačích zaznamenává prudký nárůst, a to nejen díky Vámi nově přidávaným zápisům firem, které vyhledávatelnost zvyšují (a také protože Vaše stránky zároveň ihned přidáváme do vyhledávače), ale i díky tomu, že neustále pracujeme na nových stránkách (minimálně 10.000 nových stránek měsíčně), které prolinkováním pomáhají webům dříve vytvořeným. Postupně bychom se tak (nejen naše weby, ale i Vaše weby) ve vyhledávačích mohli přirozenou cestou dostat jen na ta nejlepší místa ve vyhledávačích, a to při udržení nebo dokonce i snížení nízkých cen za zápisy do těchto vysoce kvalitních specializovaných katalogů firem z nejrůznějších oborů. Rosteme společně..


VÝHODY NAŠÍ CÍLENÉ PROPAGACE:
 • Garance získané pozice firemního zápisu, kterou jste získali v sekci katalogu po celou dobu zápisu !!!
 • Velmi nízká zaváděcí cena firemního zápisu do sekce katalogu pro "startéry" sekcí.
 • Garance stejné ceny v příštím roce 2015.
 • Velké množstevní slevy, máte-li více poboček nebo požadujete-li více sekcí.
 • Možnost vytvoření celé sekce na přání na naše náklady (nová národnostní kuchyně, sekce pro velké frančízové řetězce,..).
 • Možnost vytvoření celého webu na přání na naše náklady (při smluveném minimálním odběru firemních zápisů / reklamy.
 • Neprokládání Vašich firemních zápisů v sekci reklamou konkurenčních firem.
 • Rychlý vývoj (minimálně 10.000 nových stránek měsíčně na naše vlastní náklady, nezahrnuje vývojové možnosti v případě získání investice).
 • Rychlý servis vyhotovení objednávky během osobního jednání v Praze (max. 15 minut) pro získání Vašich co nejlepších pozicí s garancí.
 • Objednávka (faktura za hotové) může být vyplněna s vlasníkem/spoluvlastníkem společnosti, jednatelem, managerem, marketerem nebo kterýmkoliv jiným pracovníkem firmy.
 • Nebudete zavazování pokračovat v dalších letech žádnou smlouvou.
 • Rychlé zapracování firemního zápisu do sekce katalogu (nejpozději do 72 hodin od úhrady).
 • Přidání stránek s firemním zápisem klienta do českého internetového vyhledávače a maximalizace priority těchto stránek.
 • Vysoce kvalitní a neustále se zvyšující vyhledávatelnost v internetových vyhledávačích.
 • Neustálé vylepšování (vyhledávatelnost - nejdůležitější, informační a funkční rozšiřování, změny na individuální design nejrychleji plnících se webů firemními zápisy - nyní je importován uni vzhled z našeho vlastního uni serveru, který nám umožňuje jednou změnou v jednotném kódu provést viditelné změny na všech webech najednou.).
 • Optimalizace pro tablety (detaily se po kliknutí otevírají přímo pod každým firemním zápisem - ne do nových oken, šířka hlavní obsahové části,..).
 • Nenutíme klienty k vytvoření drahého loga, lze i foto (zdarma upravíme Vaši fotografii, lze i z Vašeho webu).
 • Několik změn zápisu ročně je zdarma v základní ceně zápisu.
 • Jakákoliv další vytvořená jazyková verze katalogu je zdarma v základní ceně zápisu.
 • Garance určité minimální kvality katalogových sekcí a zapsaných podniků - vzhledem k tomu, že zápisy jsou placené.
 • Přímý odkaz na mapu a GPS pozice vytvoříme sami z Vaší adresy
 • Přímý odkaz na Váš web bude přímo ve firemním zápisu, ne až v detailu otevíraném po kliknutí.
 • Možnost ověřit si všechny naše právoplatné obchodní zástupce online na naší webové stránce (OBCHODNÍ ZÁSTUPCI)


EUROMAX EUROMAX.CZ © MARTIN HOTOVEC 765808 / w 11 / s 0 / p 1 / dbs 1
REKLAMA

VAŠE CÍLENÁ REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT
JEN ZA 3630 KČ / MĚSÍC
NA VŠECH STRÁNKÁCH WEBU


www.euromax.cz

TÉMATICKY CÍLENÁ REKLAMA
reklama
KALENDÁŘ NA WWW.EUROMAX.CZ
STŘEDA   19. 6. 2024
SVÁTEK MÁ   NINA

AKTUÁLNÍ KURZY MĚN OD ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
(ČNB) NA PORTÁLU WWW.I-PRAHA.CZ

ZPRÁVY PRAHA NA PORTÁLU WWW.I-PRAHA.CZ

REKLAMA     [ CÍLENÝ MARKETING / CÍLENÁ PROPAGACE / CÍLENÁ REKLAMA ]
VAŠE TÉMATICKY CÍLENÁ REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT
JEN ZA 3630 KČ / MĚSÍC
NA VŠECH STRÁNKÁCH WEBU


www.euromax.cz

[ CÍLENÁ INTERNETOVÁ REKLAMA / CÍLENÁ INTERNETOVÁ PROPAGACE / CÍLENÝ INTERNETOVÝ MARKETING ]
reklama
>