REKLAMA     [ TÉMATICKÁ REKLAMA / CÍLENÁ REKLAMA / CÍLENÁ PROPAGACE / CÍLENÝ MARKETING ]
PRAHA

KATALOGY FIREM

CÍLENÁ INTERNETOVÁ PROPAGACE Vaší firmy formou zápisu do katalogů firem našich úzce specializovaných tématických portálů a tématických webů. Pod odkazy najdete seznam webů a jejich sekcí, do kterých lze zápis vložit. Protože weby jsou nové, snažíme se u každé sekce (výpisu) udržovat aktuální stav obsazenosti již získaných předních pozic našimi klienty. Další tématické portály a weby nebo ještě nezveřejněné či připravované sekce (výpisy) budeme postupně doplňovat.

Nepřehlédněte prosím VÝHODY NAŠÍ CÍLENÉ KATALOGOVÉ PROPAGACE, kterými se odlišujeme a mezi které patří například i neocenitelná garance Vámi získané pozice v sekci do dalších let.

KATALOGY FIREM DLE TÉMATICKÉHO / REGIONÁLNÍHO ZAMĚŘENÍ


HOTOVÉ, ALE STÁLE ROZVÍJENÉ PROPAGAČNÍ SEKCE WEBŮ A PORTÁLŮ:
1. GASTRONOMIE, GOURMET, NÁPOJE A SPECIALITY   (<50 webů, >300 sekcí >30.000 stránek)

DALŠÍ PROPAGAČNÍ WEBY Z JINÝCH OBORŮ PRO VÁS JIŽ PŘIPRAVUJEME:
2. LUXUS
3. HOTELY A UBYTOVÁNÍ
4. REALITY A NEMOVITOSTI
5. STAVBAŘSTVÍ A STAVEBNICTVÍ
6. POTRAVINÁŘSTVÍ
7. PRŮMYSL A VÝROBA KOMPLEXNĚ
8. SLUŽBY KOMPLEXNĚ
9. FIRMY KOMPLEXNÍ KATALOGY FIREM (VÝROBA / OBCHODY / SLUŽBY)GASTRONOMIE, GOURMET, NÁPOJE A SPECIALITY

Cílená internetová propagace pro gastronomické podniky, bary, restaurace, pivnice, kavárny, čajovny a jiná pohostinská zařízení, cílená propagace pro firmy poskytující rozvoz jídel a rozvoz nápojů a cílená propagace též pro gourmet prodejny, vinotéky, čokolaterie a jiné specializované obchody nabízející národní speciality a potraviny, víno, sýry, koření, pochutiny, lahůdky a delikatesy z Evropy, Asie, Orientu, Afriky, Austrálie i Severní a Jižní Ameriky,..

NÁPOJOVÁ GASTRONOMIE - nápojové gastronomické podniky, bary, pivnice, pivo, kavárny, káva, čajovny, čaj, vinárny a vinotéky, víno, vína a sommelierství, prodej nápojů (vinotéky, vína),..
VÍNO - prodej vína, vinotéky,..

ASIJSKÁ GASTRONOMIE - 36 webů / 78 sekcí - asijské gastronomické podniky, asijské restaurace dle národní kuchyně, asijské bary, sushi restaurace, sushi bary, rozvoz asijských jídel, rozvoz sushi, asijské speciality a asijské potraviny (obchody), čajovny,..
SUSHI - 9 webů / 21 sekcí - sushi restaurace, sushi bary, rozvoz sushi a dovoz sushi, rybí trh a rybí speciality (obchody),..

EVROPSKÁ GASTRONOMIE - evropské gastronomické podniky, restaurace (česká kuchyně i různé národní nebo typové kuchyně), pivnice, bary, kavárny, čajovny, rozvoz evropských jídel a rozvoz nápojů, různé evropské speciality (obchody), evropská vína a sýry,.. z výběru např.:
FRANCOUZSKÁ GASTROMIE - francouzské restaurace, brasserie, crêperie, vinné bary, francouzská vína (francouzské vinotéky), francouzské speciality (obchody),..
ITALSKÁ GASTRONOMIE - 6 webů / 25 sekcí - italské restaurace, pizerie, rozvoz pizzy, italská vína (italské vinotéky), italské sýry, italské speciality (obchody),..
ŠPANĚLSKÁ GASTRONOMIE - 4 weby / 14 sekcí - španělské restaurace, španělská vína (španělské vinotéky), španělské sýry, španělské speciality (obchody),..

ORIENTÁLNÍ GASTRONOMIE - 6 webů / 79 sekcí - orientální gastronomické podniky, orientální restaurace dle národní kuchyně (blízký a střední východ + indické restaurace), rozvoz orientálních jídel, orientální speciality a orientální potraviny (obchody), halal ( حلال ), košer/kašer ( כשר ),.. orientální čajovny, vodní dýmky, orientální kavárny,..

AMERICKÁ GASTRONOMIE - právě připravujeme - americké gastronomické podniky, americké restaurace dle národní kuchyně (jihoamerické, latinoamerické, mexické, USA - severoamerické i kanadské), rozvoz amerických jídel, americké speciality a americké potraviny (obchody), fast food, all you can eat,..

REALITY A NEMOVITOSTI

Cílená internetová propagace pro realitní kanceláře a realitní makléře, prodej realit, prodej nemovitostí, pronájem realit, pronájem nemovitostí, developery,..
REALITY - RK, realitní kanceláře, realitní makléři, developeři

STAVBAŘSTVÍ A STAVEBNICTVÍ

Cílená internetová propagace pro stavbaře a stavbařské firmy nabízející stavbařské práce ve stavbařství, stavebníky a stavební firmy nabízející stavební práce ve stavebnictví, ostatní poskytovatele služeb ve stavbařství a stavebnictví a obchody se stavebním materiálem, pro developery, architekty, realitní kanceláře a realitní makléře,..
STAVBAŘSTVÍ A STAVEBNICTVÍ - stavební firmy, stavbaři, stavebníci, obchody (stavební materiál), developeři, architekti, RK, realitní kanceláře, realitní makléři,..

LUXUS

LUXUS / LUXURIOUS / LUXURY

HOTELY A UBYTOVÁNÍ

HOTELY A UBYTOVÁNÍ / HOTELS & ACCOMMODATION

PRAHA

PRAHA / PRAGUE / PRAG / ПРАГА / PRAGA


VÝHODY NAŠÍ CÍLENÉ KATALOGOVÉ PROPAGACE:
 • Garance získané pozice firemního zápisu, kterou jste získali v sekci katalogu po celou dobu zápisu !!!
 • Velmi nízká zaváděcí cena firemního zápisu do sekce katalogu pro "startéry" sekcí.
 • Garance stejné ceny v příštím roce 2015.
 • Velké množstevní slevy, máte-li více poboček nebo požadujete-li více sekcí.
 • Možnost vytvoření celé sekce na přání na naše náklady (nová národnostní kuchyně, sekce pro velké frančízové řetězce,..).
 • Možnost vytvoření celého webu na přání na naše náklady (při smluveném minimálním odběru firemních zápisů / reklamy.
 • Neprokládání Vašich firemních zápisů v sekci reklamou konkurenčních firem.
 • Rychlý vývoj (minimálně 10.000 nových stránek měsíčně na naše vlastní náklady, nezahrnuje vývojové možnosti v případě získání investice).
 • Rychlý servis vyhotovení objednávky během osobního jednání v Praze (max. 15 minut) pro získání Vašich co nejlepších pozicí s garancí.
 • Objednávka (faktura za hotové) může být vyplněna s vlasníkem/spoluvlastníkem společnosti, jednatelem, managerem, marketerem nebo kterýmkoliv jiným pracovníkem firmy.
 • Nebudete zavazování pokračovat v dalších letech žádnou smlouvou.
 • Rychlé zapracování firemního zápisu do sekce katalogu (nejpozději do 72 hodin od úhrady).
 • Přidání stránek s firemním zápisem klienta do českého internetového vyhledávače a maximalizace priority těchto stránek.
 • Vysoce kvalitní a neustále se zvyšující vyhledávatelnost v internetových vyhledávačích.
 • Neustálé vylepšování (vyhledávatelnost - nejdůležitější, informační a funkční rozšiřování, změny na individuální design nejrychleji plnících se webů firemními zápisy - nyní je importován uni vzhled z našeho vlastního uni serveru, který nám umožňuje jednou změnou v jednotném kódu provést viditelné změny na všech webech najednou.).
 • Optimalizace pro tablety (detaily se po kliknutí otevírají přímo pod každým firemním zápisem - ne do nových oken, šířka hlavní obsahové části,..).
 • Nenutíme klienty k vytvoření drahého loga, lze i foto (zdarma upravíme Vaši fotografii, lze i z Vašeho webu).
 • Několik změn zápisu ročně je zdarma v základní ceně zápisu.
 • Jakákoliv další vytvořená jazyková verze katalogu je zdarma v základní ceně zápisu.
 • Garance určité minimální kvality katalogových sekcí a zapsaných podniků - vzhledem k tomu, že zápisy jsou placené.
 • Přímý odkaz na mapu a GPS pozice vytvoříme sami z Vaší adresy
 • Přímý odkaz na Váš web bude přímo ve firemním zápisu, ne až v detailu otevíraném po kliknutí.
 • Možnost ověřit si všechny naše právoplatné obchodní zástupce online na naší webové stránce (OBCHODNÍ ZÁSTUPCI)


OBCHODNÍ PODMÍNKY PLATNÉ OD 21. 05. 2014
AKTUÁLNÍ PRAVIDLA PRO ZÁZNAMY A JEJICH POLOŽKY PLATNÁ OD 21. 05. 2014
AKTUÁLNÍ CENÍK PLATNÝ OD 21. 05. 2014


OBCHODNÍ PODMÍNKY PLATNÉ OD 21. 05. 2014

PROVOZOVATEL WEBŮ"Provozovatelem webů" se v těchto obchodních podmínkách rozumí podnikatelský subjekt Martin Hotovec s IČ 66854521 a DIČ CZ7701080035, který je plátcem DPH. Ostatní aktuální údaje o provozovateli webů, které mohou podléhat změnám, jsou vždy uveřejněny v kontaktní hlavní sekci každého webu Provozovatele webů včetně tohoto webu, na kterém jsou uvedeny tyto obchodní podmínky.
OBJEDNAVATEL"Objednavatelem" se v těchto obchodních podmínkách rozumí podnikatelský nebo jiný subjekt, který si u provozovatele webů objednává nebo již uhradil záznam ve zvoleném výpisu na některém z webů provozovatele webů.
PŘEDMĚT OBCHODNÍCH PODMÍNEKPředmětem těchto veřejných obchodních podmínek je úprava obchodního vztahu mezi Provozovatelem webů a Objednavatelem a úprava pravidel pro záznamy a pro jednotlivé položky těchto záznamů.
DOBA UVEŘEJNĚNÍ ZÁZNAMU365 kalendářních dní ode dne úhrady záznamu zcela nového. V případě zakládání záznamu zcela nového nemusí být tento záznam po dobu zpracování (většinou 72 hodin) zobrazován. V případě, že jde o prodloužení doby uveřejnění záznamu a ne o záznam zcela nový, tak 365 kalendářních dní přímo navazujících na předchozí dobu uveřejnění záznamu.
ZOBRAZOVÁNÍ ZÁZNAMUZáznam každé provozovny se bude zobrazovat:
 • na stránce základního výpisu Objednavatelem objednaného a zaplaceného (např. výpis VINOTÉKY na webu www.sommelierstvi.cz).
 • na dalších příslušných geograficky nebo jinak přímo souvisle podřazených podstránkách (např. podřazené výpisy VINOTÉKY PRAHA a VINOTÉKY PRAHA 1 pod základním výpisem VINOTÉKY na webu www.sommelierstvi.cz).
 • existuje-li speciální vyhledávač vztahující se k výpisu, tak i ve výsledcích vyhledávání návštěvníka webu na stránce tohoto speciálního vyhledávače (např. mapový vyhledávač pro výpis UBYTOVÁNÍ PRAHA na webu www.i-praha.cz) - samozřejmě jen pokud zápis bude vyhovovat (na základě údajů předaných Objednavatelem) všem vyhledávacím kritériím nastaveným hledajícím návštěvníkem webu.
 • případně zcela zdarma na dalších speciálních stránkách a webech dle uvážení Provozovatele webů, a to i v upravené nebo zkrácené podobě (např. v seznamu upozorňujícím na firmy nově přidané do některého výpisu nebo webu; na stránce propagující stránku s výpisem, výpis nebo web se záznamem; ve výpisu novém; apod.). Takovéto speciální zobrazení navíc je samozřejmě zcela zdarma, ale bez jakýchkoliv garancí a nároků Objednavatele na trvanlivost, řazení, zobrazení apod..
Provozovatel webů se zavazuje listovat výpisy se záznamy na další stránky po 10ti či více záznamech. Plánuje-li 1 firma/subjekt zařadit do 1 základního výpisu (např. KAVÁRNY PRAHA na serveru www.i-praha.cz) celkem více než 10 záznamů (tj. více než 10 provozoven / 10 poboček) v hl. m . Praha nebo v 1 kraji, je třeba se s Provozovatelem webů předem individuálně domluvit. Pro Objednavatele a řetězce s velkým množstvím vlastních poboček lze třeba i vytvořit vlastní výpis/podsekci s vlastním názvem jejich firmy (a to i ve speciálním vyhledávači, byl-li pro výpis vytvořen), aby tak ve výpisech příliš nebyly potlačovány záznamy Objednavatelů s malým množstvím poboček a zároveň aby se naopak řetězec mohl lépe odděleně propagovat. Provozovatel webů si vyhrazuje právo měnit základní geografickou (příp. jinou použitou) základní úroveň výpisů.
ŘAZENÍ ZÁZNAMŮ VE VÝPISUZáznamy nejsou do výpisu základní úrovně zařazovány dle data objednávky, ale dle data a času přijetí platby na bankovní účet, případně dle data a času vystavení faktury za hotové při možném zároveň probíhajícím prodeji za hotové. Po celou dobu umístění záznamu ve výpisu nemůže Objednavatel přijít o své pořadí získané v základním výpisu (resp. být posunut na horší pozici) tím, že by si později jiný Objednavatel např. koupil výhodnější pozici jak je někdy obvyklé (tzv. topování, zvýhodněné zápisy apod.).
CENA UVEŘEJNĚNÍ ZÁZNAMUCeny jsou smluvní, vždy dle individuální dohody.
CENA ZMĚNY ZÁZNAMUV ceně uveřejnění každého záznamu jsou během zaplaceného období zdarma 3 změny celkem během aktuální zaplacené doby uveřejnění záznamu. Jednou změnou je myšlena jedna změna jedné položky jednoho záznamu. Pokud by někdo potřeboval další změny, ceny se řídí aktuálním ceníkem, který bude uveřejněný na stejném místě jako tyto obchodní podmínky. Objednavatel se zavazuje sám požádat o změnu záznamu v případě, že některé položky záznamu neodpovídají skutečnosti, aby nedocházelo k matení zákazníků - uživatelů webů Provozovatele webů. V opačném případě může dojít i ke zrušení záznamu ze strany provozovatele webů bez jakékoliv finanční náhrady.
CENA ZRUŠENÍ ZÁZNAMUZrušení záznamu je zdarma. Objednavatel se zavazuje sám požádat o zrušení záznamu v případě, že daná provozovna / pobočka nebo firma zanikla.
VZHLED A NÁLEŽITOSTIProvozovatel webů si vyhrazuje právo měnit vzhled, strukturu a náležitosti všech webů, sekcí, vyhledávačů, výpisů, záznamů a položek záznamu, a měnit jejich názvy. Objednavatel se zavazuje dodržovat tyto obchodní podmínky a dodržovat aktuální pravidla pro záznamy a jejich položky, která budou uveřejněna na stejném místě jako tyto obchodní podmínky. Objednavatel se zavazuje k maximální součinnosti při změnách provozovatelem webů.
DALŠÍ PRÁVA PROVOZOVATELE WEBŮProvozovatel webů si vyhrazuje právo odmítnout jakoukoliv objednávku bez udání důvodu nebo zrušit jakýkoliv záznam. Provozovatel webů si vyhrazuje právo na dvacetiprocentní časovou nedostupnost svých webů v dlouhodobém celoročním průměru za účelem aktualizace dat, systémových a hardwarových upgradů apod.
ZMĚNA OBCHODNÍCH PODMÍNEKProvozovatel webů si vyhrazuje právo kdykoliv měnit tyto obchodní podmínky. Neurčují-li právní předpisy jinak, Objednavatel se zavazuje sledovat obchodní podmínky a příslušná pravidla a neprojeví-li s nimi do 14 dní nesouhlas, považují se tyto nové obchodní podmínky Objednavatelem za přijaté. Provozovatel webů si vyhrazuje právo oboustranně si domluvit s vybraným Objednavatelem odchylku od obchodních podmínek (např. při vytvoření odděleného výpisu pro velké řetězce apod.).

AKTUÁLNÍ PRAVIDLA PRO ZÁZNAMY A JEJICH POLOŽKY
PLATNÁ OD 21. 05. 2014

POLOŽKY:PRAVIDLA:
NÁZEV FIRMYPlatný název Objednavatele (firmy či jiného zapisovaného alternativního subjektu). U některých provozoven (např. restaurací) se lze domluvit na použití alternativního názvu (např. "VINÁRNA EXQUISITE" místo názvu firmy "EXQUISITE a.s.", která vinárnu provozuje). Při použití alternativního názvu Objednavatel tímto za Provozovatele webů přebírá veškerou právní a finanční odpovědnost za případnou škodu při případné právní kolizi s jinými firmami, obchodními značkami, ochrannými známkami apod., a to ke dni jejího vzniku.
ADRESA PROVOZOVNYAdresa zapisované provozovny / pobočky Objednavatele. Musí být vždy aktuální a platná. Provozovatel webů si vyhrazuje právo vytvářet z adres odkazy na mapy a GPS polohy a adresy upravovat (např. doplněním čísla popisného, vypuštěním/přidáním městské části apod.).
OBRÁZEKObrázek, logo nebo fotografie provozovny (exteriéru / interiéru / produktů) musí být v nejobvyklejším elektronickém formátu jako soubor .jpg / .jpeg o rozměrech 133 x 100 pixelů (bodů) (šířka X výška) a datové velikosti do 8 KB (Kilobajtů) (8.192 bajtů). Obrázek nesmí být s rámečkem - černý rámeček o šířce 1 pixel (1 bod) je na stránce kolem všech obrázků vytvářen automaticky. Do doby dodání obrázku objednavatelem může být obrázek dočasně nahrazen vlastním defaultním obrázkem Provozovatele webů.
POPIS ČINNOSTI PROVOZOVNYPopis činnosti zapisované provozovny musí mít délku 120 až 220 znaků (lze používat jen písmena, čísla, mezery, větné tečky, větné čárky a kulaté závorky), a to nekapitálkovým (nevelkým) a neverzálkovým písmem (pokud to tak oficiálně není správně). Nelze používat vykřičníky a otazníky, věty tázací, rozkazovací a zvolací.
Popis činnosti nesmí obsahovat jakékoliv kontaktní údaje, zmínky o penězích (ceny výrobků, slevy atd.), zmínky o konkurenci, superlativy (např. "nejlepší", "nejlevnější") a objektivně neposouditelné zmínky o kvalitě (např. "vyrobené nepřekonatelnou unikátní technologií").
WWW *WWW odkaz (URL adresa) na internetové stránky zapisované provozovny. Nesmí obsahovat proměnné (případná část adresy za "?") a nesmí se jednat o přesměrovanou doménu (redirect).
OTEVÍRACÍ (PROVOZNÍ) HODINY *Rozdělené otevírací / provozní hodiny Vám dávají možnost uvést i pauzu během dne. V případě editace nad rámec editací zdarma, jsou celé považovány jen za 1 položku záznamu.
E-MAIL *Kontaktní e-mail, který musí být výhradně firmy (či alternativního subjektu), tj. nesmí být osobní. Objednavatel se zavazuje, že ani část názvu kontaktního e-mailu nebude obsahovat jméno nebo příjmení skutečné osoby, aby tak ze strany Provozovatele webů nešlo o zpracování osobních údajů. Nevhodný údaj automaticky nebude do záznamu uveden. Vhodné e-maily jsou např. recepce@nějakýserver.cz, objednavky@nějakýserver.cz, reklamace@nějakýserver.cz
MOBIL *
(GSM,..)
1 kontaktní číslo mobilního telefonu firmy (či alternativního subjektu), které musí být výhradně firemní (či alternativního subjektu), tj. nesmí být osobní. Objednavatel se zavazuje, že uvedené číslo patří zapisované firmě (či alternativnímu subjektu) a nikoliv soukromé osobě, aby tak ze strany Provozovatele webů nešlo o zpracování osobních údajů.
TEL. *
(TELEFON,..)
1 kontaktní číslo pevné telefonní linky firmy (či alternativního subjektu), které musí být výhradně firemní (či alternativního subjektu), tj. nesmí být osobní. Objednavatel se zavazuje, že uvedené číslo patří zapisované firmě (či alternativnímu subjektu) a nikoliv soukromé osobě, aby tak ze strany Provozovatele webů nešlo o zpracování osobních údajů.
FAX *1 kontaktní číslo faxu firmy (či alternativního subjektu), které musí být výhradně firemní (či alternativního subjektu), tj. nesmí být osobní. Objednavatel se zavazuje, že uvedené číslo patří zapisované firmě (či alternativnímu subjektu) a nikoliv soukromé osobě, aby tak ze strany Provozovatele webů nešlo o zpracování osobních údajů.
GPS *GPS polohu firmy lze uvést v obou formátech. Při jejím neuvedení si Provozovatel vyhrazuje právo uvést přibližné GPS polohy na základě uvedených adresních údajů sám. Např. za účelem vyhledávání firem vyhledávačem v určitém okruhu.
PRO VŠECHNY POLOŽKYV případě záznamu do výpisu v cizím jazyce je třeba dodat záznam v tomto příslušném jazyce. Názvy položek se mohou u jednotlivých webů Provozovatele webů nepatrně lišit. Položky neoznačené hvězdičkou jsou povinné. Uveřejňované záznamy nesmí obsahovat osobní údaje, aby Provozovatel webů nebyl nucen k registraci na ÚOOÚ. Položky záznamů nesmí obsahovat vyjádření hanlivá, urážlivá a sprostá a musí být v souladu s platnými zákony ČR, dobrými mravy a etickými pravidly.
KVALITA UBYTOVÁNÍ
(pro ubytování)
Pětihvězdičkové, čtyřhvězdičkové, tříhvězdičkové, dvouhvězdičkové, jednohvězdičkové. Pokud nechcete hvězdičky uvádět, vyberte "HVĚZDIČKY NEUVEDENY".
LÁZNĚ/SPA
(pro ubytování)
Ubytovací zařízení je klasifikováno jako lázeňské ubytovací zařízení.
WELLNESS
(pro ubytování)
Ubytovací zařízení je klasifikováno jako "wellness" a poskytuje kvalitní wellness služby.
POKOJŮ
(pro ubytování)
Celkový počet ubytovacích jednotek zapisovaného ubytovacího zařízení.
LŮŽEK
(pro ubytování)
Celkový počet lůžek zapisovaného ubytovacího zařízení.
CENA OD   KČ
(pro ubytování)
Cena nejlevnější ubytovací jednotky.
CENA DO   KČ
(pro ubytování)
Cena nejdražší ubytovací jednotky.

AKTUÁLNÍ CENÍK PLATNÝ OD 21. 05. 2014

ZMĚNA ZÁZNAMUCena za každé 3 započaté změny (nevyužité změny lze uplatnit do konce aktuálně zaplacené doby uveřejnění záznamu) činí jen 100,00 Kč bez DPH aktuální procentní sazby (v době vytváření tohoto ceníku činila procentní sazba DPH 21 %). Platí se zálohově.


OBCHODNÍ PODMÍNKY PLATNÉ OD 15. 10. 2013
AKTUÁLNÍ PRAVIDLA PRO ZÁZNAMY A JEJICH POLOŽKY PLATNÁ OD 15. 10. 2013
AKTUÁLNÍ CENÍK PLATNÝ OD 15. 10. 2013


OBCHODNÍ PODMÍNKY PLATNÉ OD 15. 10. 2013

PROVOZOVATEL WEBŮ"Provozovatelem webů" se v těchto obchodních podmínkách rozumí podnikatelský subjekt Martin Hotovec s IČ 66854521 a DIČ CZ7701080035, který je plátcem DPH. Ostatní aktuální údaje o provozovateli webů, které mohou podléhat změnám, jsou vždy uveřejněny v kontaktní hlavní sekci každého webu Provozovatele webů včetně tohoto webu, na kterém jsou uvedeny tyto obchodní podmínky.
OBJEDNAVATEL"Objednavatelem" se v těchto obchodních podmínkách rozumí podnikatelský nebo jiný subjekt, který si u provozovatele webů objednává nebo již uhradil záznam ve zvoleném výpisu na některém z webů provozovatele webů.
PŘEDMĚT OBCHODNÍCH PODMÍNEKPředmětem těchto veřejných obchodních podmínek je úprava obchodního vztahu mezi Provozovatelem webů a Objednavatelem a úprava pravidel pro záznamy a pro jednotlivé položky těchto záznamů.
DOBA UVEŘEJNĚNÍ ZÁZNAMUAž do konce roku 2014.
ZOBRAZOVÁNÍ ZÁZNAMUZáznam každé provozovny se bude zobrazovat:
 • na stránce základního výpisu Objednavatelem objednaného a zaplaceného (např. výpis VINOTÉKY na webu www.sommelierstvi.cz).
 • na dalších příslušných geograficky nebo jinak přímo souvisle podřazených podstránkách (např. podřazené výpisy VINOTÉKY PRAHA a VINOTÉKY PRAHA 1 pod základním výpisem VINOTÉKY na webu www.sommelierstvi.cz).
 • existuje-li speciální vyhledávač vztahující se k výpisu, tak i ve výsledcích vyhledávání návštěvníka webu na stránce tohoto speciálního vyhledávače (např. mapový vyhledávač pro výpis UBYTOVÁNÍ PRAHA na webu www.i-praha.cz) - samozřejmě jen pokud zápis bude vyhovovat (na základě údajů předaných Objednavatelem) všem vyhledávacím kritériím nastaveným hledajícím návštěvníkem webu.
 • případně na dalších speciálních vhodných a relevantních stránkách dle uvážení Provozovatele webů (např. v seznamu nově přidaných firem apod.).
Provozovatel webů se zavazuje listovat výpisy se záznamy na další stránky po 10ti či více záznamech. Plánuje-li 1 firma/subjekt zařadit do 1 základního výpisu (např. KAVÁRNY PRAHA na serveru www.i-praha.cz) celkem více než 10 záznamů (tj. více než 10 provozoven / 10 poboček) v hl. m . Praha nebo v 1 kraji, je třeba se s Provozovatelem webů předem individuálně domluvit. Pro Objednavatele a řetězce s velkým množstvím vlastních poboček lze třeba i vytvořit vlastní výpis/podsekci s vlastním názvem jejich firmy (a to i ve speciálním vyhledávači, byl-li pro výpis vytvořen), aby tak ve výpisech příliš nebyly potlačovány záznamy Objednavatelů s malým množstvím poboček a zároveň aby se naopak řetězec mohl lépe propagovat. Provozovatel webů si vyhrazuje právo měnit základní geografickou (příp. jinou použitou) základní úroveň výpisů.
ŘAZENÍ ZÁZNAMŮ VE VÝPISUZáznamy nejsou do výpisu základní úrovně zařazovány dle data objednávky, ale dle data a času přijetí platby na bankovní účet, případně dle data a času vystavení faktury za hotové při možném zároveň probíhajícím prodeji za hotové. Po celou dobu umístění záznamu ve výpisu nemůže Objednavatel přijít o své pořadí získané v základním výpisu (resp. být posunut na horší pozici) tím, že by si později jiný Objednavatel např. koupil výhodnější pozici jak je někdy obvyklé (tzv. topování, zvýhodněné zápisy apod.).
CENA UVEŘEJNĚNÍ ZÁZNAMUCeny jsou smluvní, vždy dle individuální dohody.
CENA ZMĚNY ZÁZNAMUV ceně uveřejnění každého záznamu jsou během zaplaceného období zdarma 3 změny celkem. Jednou změnou je myšlena jedna změna jedné položky jednoho záznamu. Pokud by někdo potřeboval další změny, ceny se řídí aktuálním ceníkem, který bude uveřejněný na stejném místě jako tyto obchodní podmínky. Objednavatel se zavazuje sám požádat o změnu záznamu v případě, že některé položky záznamu neodpovídají skutečnosti, aby nedocházelo k matení zákazníků - uživatelů webů Provozovatele webů. V opačném případě může dojít i ke zrušení záznamu ze strany provozovatele webů bez jakékoliv finanční náhrady.
CENA ZRUŠENÍ ZÁZNAMUZrušení záznamu je zdarma. Objednavatel se zavazuje sám požádat o zrušení záznamu v případě, že daná provozovna / pobočka nebo firma zanikla.
VZHLED A NÁLEŽITOSTIProvozovatel webů si vyhrazuje právo měnit vzhled, strukturu a náležitosti všech webů, sekcí, vyhledávačů, výpisů, záznamů a položek záznamu, a měnit jejich názvy. Objednavatel se zavazuje dodržovat tyto obchodní podmínky a dodržovat aktuální pravidla pro záznamy a jejich položky, která budou uveřejněna na stejném místě jako tyto obchodní podmínky. Objednavatel se zavazuje k maximální součinnosti při změnách provozovatelem webů.
DALŠÍ PRÁVA PROVOZOVATELE WEBŮProvozovatel webů si vyhrazuje právo odmítnout jakoukoliv objednávku bez udání důvodu nebo zrušit jakýkoliv záznam. Provozovatel webů si vyhrazuje právo na dvacetiprocentní časovou nedostupnost svých webů v dlouhodobém celoročním průměru za účelem aktualizace dat, systémových a hardwarových upgradů apod.
ZMĚNA OBCHODNÍCH PODMÍNEKProvozovatel webů si vyhrazuje právo kdykoliv měnit tyto obchodní podmínky.

AKTUÁLNÍ PRAVIDLA PRO ZÁZNAMY A JEJICH POLOŽKY
PLATNÁ OD 15. 10. 2013

POLOŽKY:PRAVIDLA:
NÁZEV FIRMYPlatný název Objednavatele (firmy či jiného zapisovaného alternativního subjektu). U některých provozoven (např. restaurací) se lze domluvit na použití alternativního názvu (např. "VINÁRNA EXQUISITE" místo názvu firmy "EXQUISITE a.s.", která vinárnu provozuje). Při použití alternativního názvu Objednavatel tímto za Provozovatele webů přebírá veškerou právní a finanční odpovědnost za případnou škodu při případné právní kolizi s jinými firmami, obchodními značkami, ochrannými známkami apod., a to ke dni jejího vzniku.
ADRESA PROVOZOVNYAdresa zapisované provozovny / pobočky Objednavatele. Musí být vždy aktuální a platná. Provozovatel webů si vyhrazuje právo vytvářet z adres odkazy na mapy a GPS polohy a adresy upravovat (např. doplněním čísla popisného, vypuštěním/přidáním městské části apod.).
OBRÁZEKObrázek, logo nebo fotografie provozovny (exteriéru / interiéru / produktů) musí být v nejobvyklejším elektronickém formátu jako soubor .jpg / .jpeg o rozměrech 133 x 100 pixelů (bodů) (šířka X výška) a datové velikosti do 8 KB (Kilobajtů) (8.192 bajtů). Obrázek nesmí být s rámečkem - černý rámeček o šířce 1 pixel (1 bod) je na stránce kolem všech obrázků vytvářen automaticky. Do doby dodání obrázku objednavatelem může být obrázek dočasně nahrazen vlastním defaultním obrázkem Provozovatele webů.
POPIS ČINNOSTI PROVOZOVNYPopis činnosti zapisované provozovny musí mít délku 100 až 220 znaků (lze používat jen písmena, čísla, mezery, větné tečky, větné čárky a kulaté závorky), a to nekapitálkovým (nevelkým) a neverzálkovým písmem (pokud to tak oficiálně není správně). Nelze používat vykřičníky a otazníky, věty tázací, rozkazovací a zvolací.
Popis činnosti nesmí obsahovat jakékoliv kontaktní údaje, zmínky o penězích (ceny výrobků, slevy atd.), zmínky o konkurenci, superlativy (např. "nejlepší", "nejlevnější") a objektivně neposouditelné zmínky o kvalitě (např. "vyrobené nepřekonatelnou unikátní technologií").
WWW *WWW odkaz (URL adresa) na internetové stránky zapisované provozovny. Nesmí obsahovat proměnné (případná část adresy za "?") a nesmí se jednat o přesměrovanou doménu (redirect).
OTEVÍRACÍ (PROVOZNÍ) HODINY *Rozdělené otevírací / provozní hodiny Vám dávají možnost uvést i pauzu během dne. V případě editace nad rámec editací zdarma, jsou celé považovány jen za 1 položku záznamu.
E-MAIL *Kontaktní e-mail, který musí být výhradně firmy (či alternativního subjektu), tj. nesmí být osobní. Objednavatel se zavazuje, že ani část názvu kontaktního e-mailu nebude obsahovat jméno nebo příjmení skutečné osoby, aby tak ze strany Provozovatele webů nešlo o zpracování osobních údajů. Nevhodný údaj automaticky nebude do záznamu uveden. Vhodné e-maily jsou např. recepce@nějakýserver.cz, objednavky@nějakýserver.cz, reklamace@nějakýserver.cz
MOBIL *
(GSM,..)
1 kontaktní číslo mobilního telefonu firmy (či alternativního subjektu), které musí být výhradně firemní (či alternativního subjektu), tj. nesmí být osobní. Objednavatel se zavazuje, že uvedené číslo patří zapisované firmě (či alternativnímu subjektu) a nikoliv soukromé osobě, aby tak ze strany Provozovatele webů nešlo o zpracování osobních údajů.
TEL. *
(TELEFON,..)
1 kontaktní číslo pevné telefonní linky firmy (či alternativního subjektu), které musí být výhradně firemní (či alternativního subjektu), tj. nesmí být osobní. Objednavatel se zavazuje, že uvedené číslo patří zapisované firmě (či alternativnímu subjektu) a nikoliv soukromé osobě, aby tak ze strany Provozovatele webů nešlo o zpracování osobních údajů.
FAX *1 kontaktní číslo faxu firmy (či alternativního subjektu), které musí být výhradně firemní (či alternativního subjektu), tj. nesmí být osobní. Objednavatel se zavazuje, že uvedené číslo patří zapisované firmě (či alternativnímu subjektu) a nikoliv soukromé osobě, aby tak ze strany Provozovatele webů nešlo o zpracování osobních údajů.
GPS *GPS polohu firmy lze uvést v obou formátech. Při jejím neuvedení si Provozovatel vyhrazuje právo uvést přibližné GPS polohy na základě uvedených adresních údajů sám. Např. za účelem vyhledávání firem vyhledávačem v určitém okruhu.
PRO VŠECHNY POLOŽKYV případě záznamu do výpisu v cizím jazyce je třeba dodat záznam v tomto příslušném jazyce. Názvy položek se mohou u jednotlivých webů Provozovatele webů nepatrně lišit. Položky neoznačené hvězdičkou jsou povinné. Uveřejňované záznamy nesmí obsahovat osobní údaje, aby Provozovatel webů nebyl nucen k registraci na ÚOOÚ. Položky záznamů nesmí obsahovat vyjádření hanlivá, urážlivá a sprostá a musí být v souladu s platnými zákony ČR, dobrými mravy a etickými pravidly.
KVALITA UBYTOVÁNÍ
(pro ubytování)
Pětihvězdičkové, čtyřhvězdičkové, tříhvězdičkové, dvouhvězdičkové, jednohvězdičkové. Pokud nechcete hvězdičky uvádět, vyberte "HVĚZDIČKY NEUVEDENY".
LÁZNĚ/SPA
(pro ubytování)
Ubytovací zařízení je klasifikováno jako lázeňské ubytovací zařízení.
WELLNESS
(pro ubytování)
Ubytovací zařízení je klasifikováno jako "wellness" a poskytuje kvalitní wellness služby.
POKOJŮ
(pro ubytování)
Celkový počet ubytovacích jednotek zapisovaného ubytovacího zařízení.
LŮŽEK
(pro ubytování)
Celkový počet lůžek zapisovaného ubytovacího zařízení.
CENA OD   KČ
(pro ubytování)
Cena nejlevnější ubytovací jednotky.
CENA DO   KČ
(pro ubytování)
Cena nejdražší ubytovací jednotky.

AKTUÁLNÍ CENÍK PLATNÝ OD 15. 10. 2013

ZMĚNA ZÁZNAMUCena změny jedné položky jednoho záznamu nad počet změn, které jsou již v základní ceně uveřejnění záznamu činí 48,40 Kč včetně DPH 21 % za 1 položku záznamu. Platí se zálohově, příp. dohodou.

KONEC ZNEVIDITELŇUJÍCÍHO DIVU STARÝCH PODMÍNEK

KATALOGY FIREM EUROMAX.CZ © MARTIN HOTOVEC 132495 / w 11 / s 6 / p 8 / dbs 1
REKLAMA

VAŠE CÍLENÁ REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT
JEN ZA 3630 KČ / MĚSÍC
NA VŠECH STRÁNKÁCH WEBU


www.euromax.cz

TÉMATICKY CÍLENÁ REKLAMA
reklama
KALENDÁŘ NA WWW.EUROMAX.CZ
SOBOTA   13. 7. 2024
SVÁTEK MÁ   ŠARLOTA

AKTUÁLNÍ KURZY MĚN OD ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
(ČNB) NA PORTÁLU WWW.I-PRAHA.CZ

ZPRÁVY PRAHA NA PORTÁLU WWW.I-PRAHA.CZ

REKLAMA     [ CÍLENÝ MARKETING / CÍLENÁ PROPAGACE / CÍLENÁ REKLAMA ]
VAŠE TÉMATICKY CÍLENÁ REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT
JEN ZA 3630 KČ / MĚSÍC
NA VŠECH STRÁNKÁCH WEBU


www.euromax.cz

[ CÍLENÁ INTERNETOVÁ REKLAMA / CÍLENÁ INTERNETOVÁ PROPAGACE / CÍLENÝ INTERNETOVÝ MARKETING ]
reklama
>