REKLAMA     [ TÉMATICKÁ REKLAMA / CÍLENÁ REKLAMA / CÍLENÁ PROPAGACE / CÍLENÝ MARKETING ]
PRAHA

REKLAMA

CÍLENÁ REKLAMA (CÍLENÁ INTERNETOVÁ REKLAMA) na našich úzce tématických portálech a webech vytvořených na konkrétní téma Vám umožní vysokou konverzi návštěvníků, které Vaše reklama (reklamní banner nebo komerční sdělení) osloví a které zároveň osloví i Váš web (produkty a služby), na klienty Vaší firmy nebo podniku, protože se samozřejmě jedná o téma, které návštěvníky přitahuje, když náš konkrétní úzce tématický portál nebo web na návštěvníkem zvolená hledaná klíčová slova nebo slovní spojení našli. Kromě možností jako je naše CÍLENÁ BANNEROVÁ REKLAMA a CÍLENÁ KOMERČNÍ SDĚLENÍ Vám můžeme doporučit ještě možnost přímého zápisu Vaší firmy do některé z katalogových sekcí našich tématických portálů a webů (KATALOGY FIREM).

BANNEROVÁ REKLAMA

CÍLENÁ BANNEROVÁ REKLAMA (BANNERY) na našich portálech a webech nabízí našim reklamním klientům velké propagační možnosti jak co do rozměrové velikosti tak i do datové velikosti grafického prvku nazývaného banner.

Kromě toho, že Vaše reklamní bannery na našich portálech budou rozhodně nepřehlédnutelné, tak Vaše bannerová reklama bude i velmi účinná a cílená reklama, protože se bude zobrazovat úplně na všech stránkách Vámi vybraného konkrétního tématického portálu / webu specializovaného na určité úzké konkrétní téma, které návštěvníky přirozeně přitahuje, protože jej sami hledali.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

CÍLENÁ KOMERČNÍ SDĚLENÍ na našich portálech a webech nabízejí našim reklamním klientům velmi zajímavé a poměrně mocné možnosti propagace, protože obsahují jak poutavý reklamní minibanner, který dokáže připoutat oko návštěvníka webu k textu komerčního sdělení, tak i možnost umístit vedle banneru textové komerční sdělení s možností umístit v textu až 3 odkazy směřující na jeho web. To našemu reklamnímu partnerovi poskytuje obrovskou možnost nasměřovat až 3 různá klíčová slova / 3 slovní spojení na 3 různé stránky jeho jednoho webu (např. u obchodu nabízejícího francouzské speciality zvlášť na Hlavní stránku, na Sýry a na Vína), chce-li.

INTERNETOVÁ REKLAMA

CÍLENÁ INTERNETOVÁ REKLAMA (bannerová reklama, bannery, banner, internetová komerční sdělení, atd.) se zdá být lepší než tisková reklama, protože je pro zákazníka pohodlnější - zákazník se na Váš web dostane pohodlně jen tak na kliknutí a nemusí zapínat počítač nebo vyndavat tablet a naťukávat do internetového prohlížeče Vaše webové stránky. Kromě toho internetová reklama na našich úzce tématických portálech a webech Vám pravděpodobně ve výsledku přinese i více zákazníků,takže bude i mnohem levnější než klasická tisková reklama nebo reklama na netématických nebo tématicky širších webech a portálech o všem.

INTERNETOVÝ MARKETING

INTERNETOVÝ MARKETING a CÍLENÝ MARKETING

INTERNETOVÁ PROPAGACE

INTERNETOVÁ PROPAGACE

CÍLENÁ REKLAMA

CÍLENÁ REKLAMA

CÍLENÁ INTERNETOVÁ REKLAMA

CÍLENÁ INTERNETOVÁ REKLAMA

CÍLENÝ MARKETING

CÍLENÝ MARKETING

CÍLENÝ INTERNETOVÝ MARKETING

CÍLENÝ INTERNETOVÝ MARKETING

CÍLENÁ PROPAGACE

CÍLENÁ PROPAGACE

CÍLENÁ INTERNETOVÁ PROPAGACE

CÍLENÁ INTERNETOVÁ PROPAGACE
REKLAMA EUROMAX.CZ © MARTIN HOTOVEC 599038 / w 11 / s 5 / p 7 / dbs 1
REKLAMA

VAŠE CÍLENÁ REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT
JEN ZA 3630 KČ / MĚSÍC
NA VŠECH STRÁNKÁCH WEBU


www.euromax.cz

TÉMATICKY CÍLENÁ REKLAMA
reklama
KALENDÁŘ NA WWW.EUROMAX.CZ
SOBOTA   13. 7. 2024
SVÁTEK MÁ   ŠARLOTA

AKTUÁLNÍ KURZY MĚN OD ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
(ČNB) NA PORTÁLU WWW.I-PRAHA.CZ

ZPRÁVY PRAHA NA PORTÁLU WWW.I-PRAHA.CZ

REKLAMA     [ CÍLENÝ MARKETING / CÍLENÁ PROPAGACE / CÍLENÁ REKLAMA ]
VAŠE TÉMATICKY CÍLENÁ REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT
JEN ZA 3630 KČ / MĚSÍC
NA VŠECH STRÁNKÁCH WEBU


www.euromax.cz

[ CÍLENÁ INTERNETOVÁ REKLAMA / CÍLENÁ INTERNETOVÁ PROPAGACE / CÍLENÝ INTERNETOVÝ MARKETING ]
reklama
>